Stosowane marki – kosmetyka
 
 
CLARENA – marka najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków. Produkty Clareny to zarówno preparaty dla kosmetyczek, dedykowane do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, jak i kosmetyki dla klientów detalicznych przeznaczone do stosowania w domu, jako indywidualnie dobrana kuracja, przedłużająca efekty zabiegu. Linie kosmetyczne oferowane przez Clarenę spełniają wymagania każdego rodzaju skóry.
 

  
AESTHETIC DERMAL
RRS HA Injectable

Preparat  szczególnie wskazany do silnego nawilżania i stymulacji skóry właściwej, oraz do zabiegów anti-agning. Dostarcza skórze wyjątkowego nawodnienia.
 

Revitacare Cytocare® 532

Preparat do mezoterapii, dający efekt wygładzenia i regeneracji skóry. Preparat zawiera kwas hialuronowy oraz także 55 aktywnych składników m.in. witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Pomaga w nawodnieniu i odżywieniu skóry, zapobiega powstawaniu pierwszych zmarszczek oraz spłycenie już istniejących.
 
 
DR.CYJ Hair Filler

Preparat do mezoterapii skóry głowy. Terapia wspomaga odrost włosów, ale także zatrzymuje proces ich wypadania. Terapia przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, zmagających się z problemem łysienia. 
 
PHYRIS posiada własne laboratorium, gdzie powstają autorskie dermokosmetyki. Wszystkie produkty bazują na łagodzącej wody termalnej z Galzignano oraz posiadają nieuczulające formuły.
PHYRIS - SKIN CARE CONCEPT to kreatywna Koncepcja Pielęgnacji skóry. Unikalna 3-fazowa pielęgnacja z masażem anti-aging, masażem głowy i Kryształowymi Pałeczkami zachwyci każdego wymagającego Klienta
 
 
SOLAR GEL - system solarny
 
Kinetics to marka oferująca profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Najwyższa jakość produktów oraz dbałość o łatwość ich stosowania sprawiają, że Kinetics to najlepszy wybór zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatek zdobienia paznokci w domu.