Przedłużanie i pogrubianie rzęs – Metoda 3D – Jedwab
 

Każda kobieta marzy o pięknych, długich, gęstych, czarnych i lśniących rzęsach. Kupujemy drogie tusze, malujemy nimi rzęsy, wywijamy je zalotką, a one są posklejane, tusz się kruszy… Gdy prowadzimy aktywny tryb życia tzn. uprawiamy sporty wodne i inne gdzie tusz może się rozmazać? używamy tuszy wodoodpornych, które niszczą i osłabiają rzęsy. Ale jest na to rada, mianowicie metoda przedłużania rzęs 3D.
 
Sam zabieg jest zupełnie bezbolesny i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych pod warunkiem, że klientka o nie dba. Klej nie ma żadnego kontaktu ze skórą. Zastyga na rzęsach w ciągu kilku sekund i trwale sczepia jedwabiste rzęsy z naszymi naturalnymi.
 
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs nie powoduje trwałego ubytku naturalnych rzęs. Jedwabne włókna nie obciążają naturalnych rzęs i nie uczulają.
 
-Rzęsy dłuższe i gęstsze,
-Trwałość do 7 – 8 tygodni,
-Zabieg nawet dla najbardziej wrażliwych oczu,
-Wodoodporne,
-Dostępne w różnych kolorach,
-Natychmiastowe zagęszczanie, wydłużanie i podkręcanie,
-Alternatywa dla tradycyjnego makijażu.

Rzęsy są wyprodukowane z miękkich, naturalnie podkręconych, syntetycznych włókien, zawierających proteiny jedwabiu, by po aplikacji do naturalnych rzęs uzyskać całkowicie naturalny efekt.
 
Zagęszczanie rzęs to prawdziwa sztuka wynikająca z umiejętności i precyzji. Aplikacja sztucznych rzęs pozwala na natychmiastowy efekt pogrubionych i podkręconych w kolorze intensywnej czerni rzęs.