Anti-Hemastomas

NIEODZOWNA POMOC DLA REKONWALESCENTÓW PO PRZEBYTYCH ZABIEGACH KOSMETYCZNO-CHIRURGICZNYCH
 
To najnowszy zabieg kosmetyczny wykorzystujący niezwykle skuteczną kombinacji energii elektromagnetycznej i diatermicznej do wprowadzenia aktywnych składników zawartych w opatentowanej formule kremu w głąb skóry jako „ratunek” dla rekonwalescentów po przebytych zabiegach medycyny estetycznej i urazach ciała!
 
Rezultat:
zmniejszenie bólu i stanów zapalnych
minimalizacja obrzęków
redukcja krwiaków i wybroczyn krwawych
uniknięcie ryzyka zwłóknień pourazowych.
ochrona przed powstawaniem zatorów żylnych
Wzmocnienie układu limfatycznego i usprawnienie przepływu krwi przy udziale NBE500 firmy NANNIC jest tak wysokie, że obrzęki i krwiaki po liposukcji goją się nawet 3-krotnie szybciej!
 
Zabieg polega na specyficznym masażu przy użyciu sondy koncentrycznej oraz kremu DSM Base. Emitowana energia podnosi temperaturę o maksymalnie 2°C powodując przyjemne uczucie rozluźniające tkanki. Masaż wykonywany jest według zasady „punktów limfatycznych” w celu nadania odpowiedniego kierunku przepływu.
 
Zabiegi są dużo przyjemniejsze niż zalecany dotąd przez chirurgów ręczny masaż. Głęboki masaż limfatyczny NBE 500 następuje dużą sondą umożliwiając rozkład nacisku na większą powierzchnię ciała, ty samym redukując uczucie bólu.