Vitalaser ®

System Vitalaser® to połączenie unikalnego żelu hialuronowego, pozyskanego w drodze bardzo kosztownej procedury laboratoryjnej (patent firmy Cosmoderm) z energią promieniowania podczerwonego biostymulującego „zimnego” lasera. Pod wpływem lasera, mikrocząsteczki żelu (które dzięki swojej strukturze poprzez lekki masaż głęboko wnikają w skórę) łączą się ze sobą tworząc formę wyściółki wypierającej zmarszczki i fałdki od dołu.
 
Vitalaser® to doskonała alternatywa dla stosowanych do tej pory iniekcji kwasem hialuronowym. Nie ma żadnych przeciwwskazań i umożliwia również wykonanie zabiegów na skórze szyi gdzie iniekcje są niemożliwe.
Vitalaser® gwarantuje wyraźną poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 8-10 zabiegów, a trwałość efektów utrzymuje się, podobnie jak po iniekcjach, przez ok. 6 miesięcy.
 
Dodatkowo poza rewelacyjnymi wynikami osiągniętymi w długotrwałym korygowaniu zmarszczek twarzy, szyi i dekoltu, System Vitalaser® jest również stosowany w następujących problemach skórnych:
 
-zapalne zmiany trądzikowe,
-blizny, szczególnie blizny oparzeniowe,
-bielactwo,
-słabo gojące się rany, szczególnie w przypadkach chronicznego ----owrzodzenia skóry,
-ziarniaki,
-egzemy skóry dłoni wraz z pęknięciami skóry,
-łuszczyca,
-egzema łojotokowa.
 
Czas trwania: ok. 60 – 90 min.