Creme Bar

Cera zmęczona i matowa

„Expressowe piękno – zabieg bankietowy”

Jeśli krótko przed ważnym dla Ciebie wydarzeniem – ślubem, studniówką, randką czy nawet spotkaniem biznesowym chcesz dodać swojej skórze blasku i w błyskawicznym tempie pozbyć się oznak zmęczenia czy stresu to ratunkiem okaże się nasz zabieg bankietowy na bazie naturalnych kosmeceutyków renomowanej marki Creme Bar®.

Zalecenia: min. 5 zabiegów

 

Cera dojrzała

„Źródło młodości – zabieg anti-age”

Dzięki witaminie A w czystej postaci oraz koenzymowi Q10 w liposomach Twoje zmarszczki zostaną wygładzone i będzie możliwe uzyskanie efektu liftingującego bez wizyty u chirurga plastycznego. Przy regularnym poddawaniu się naszemu zabiegowi anti-age możliwa jest redukcja głębokich zmarszczek oraz znaczna poprawa elastyczności i napięcia skóry.

Zalecenia: min. 5 zabiegów

 

Cera naczynkowa i wrażliwa

„Stop pajączkom – zabieg na rozszerzone naczynia krwionośne”

zabieg umacnia naczynia krwionośne i zapobiega ich dalszemu rozszerzaniu. Poprzez odpowiednią regulację ukrwienia skóry jesteśmy w stanie zminimalizować ślady powstające na twarzy w postaci „czerwonych pajączków”. Dodatkowo Twoja skóra zostanie zdezynfekowana, a widoczne na niej podrażnienia zredukowane. A podrażnienia i zaczerwienienia skóry już nie będą Twoim problemem.

Zalecenia: min. 5 zabiegów

 

Cera sucha

„Głębia nawilżenie – zabieg intensywnie nawilżający”

powierzchniowe nawilżenie naskórka to nie wszystko, aby Twoja skóra na długo zachowała swoją elastyczność i naturalny blask należy zadbać o odpowiednie nawodnienie głębszych warstw skóry. Uzyskamy to dzięki zastosowaniu Naturalnego Czynnika Nawilżającego (NMF) oraz licznych składników aktywnych zapakowanych w liposomy, które skutecznie przenikną w głąb skóry i zadbają o jej głębokie nawilżenie i odżywienie.

Zalecenia: min. 7 zabiegów

 

Cera tłusta i zniszczona

„Clean&Fresh – zabieg oczyszczający”

masz już dość codziennej walki z niedoskonałościami? Możesz z tym skończyć i cieszyć się zdrową i gładką skórą. Podwójną moc oczyszczenia zapewni Ci ekstrakt z kory i drożdży piwnych. Ich silne właściwości oczyszczające sprawią, że uczucie czystości i świeżości skóry będzie Ci już zawsze towarzyszyć.

Zalecenia: min. 5 zabiegów