Pielęgnacja domowa

W naszym Salonie można kupić kremy marki LIPOGEN do stosowania w zaciszu domowym. Są to m.in. następujące preparaty:

  • Ocean Repair EyeLip Care

KREM REGENERUJĄCY Z EFEKTEM ANTI AGING WOKÓŁ OCZU I UST

Preparat do pielęgnacji skóry wokół oczu i ust dla każdego rodzaju skóry w tym wrażliwej i z Ocean_Repair_EyeLip_Care_30_mlcouperose. Regeneruje i chroni przed wysuszeniem wrażliwe partie skóry wokół oczu i spierzchnięte usta. Przywraca gęstość i elastyczność skórze. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz zabezpiecza skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

Substancje aktywne: LAMINARIA SACCHARINA, skwalen, OLEJ RYCYNOWY, imperata cylindrica, masło Shea, PANTENOL, witamina E.

Pojemność: 30 ml

Preparat spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Nie zawiera w swoim składzie parabenów, parafin, olejów mineralnych i silikonowych.

 

  • Ocean Repair Serum

SERUM STYMULUJĄCE ODBUDOWĘ SKÓRY

Żelowy preparat z kompleksem składników przeciwzapalnych i odżywczych. Ekstrakty z alg i minerały morskie regenerują skórę i dostarczają jej wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Serum stymuluje odbudowę skóry oraz zapobiega zaczerwienieniom i podrażnieniom. Formuła oparta na Ocean_Repair_Serum_30_mlwysoko aktywnej substancji LAMINARIA SACCHARINA. Jest to brunatna alga o właściwościach przeciwzapalnych i działaniu antybakteryjnym. Trwale redukuje swędzenie. Posiada też cechy, które wpływają na nadawanie skórze elastyczności i sprężystości.

Substancje aktywne: LAMINARIA SACCHARINA, kwas hialuronowy, ALANTOINA, glikol propylenowy, gliceryna, PCA, PANTENOL.

Pojemność: 30 ml

Preparat spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Nie zawiera w swoim składzie parabenów, parafin, olejów mineralnych i silikonowych.

 

  • Ocean Repair 24h Cream

24h KREM WYCISZAJĄCY Z EFEKTEM ANTI AGING

Wysoce skoncentrowany preparat o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Przeznaczony dla skór wrażliwych, alergicznych i z couperose. Idealny do uspokojenia skóry po zabiegach medycyny estetycznej (np. po kuracji kwasami owocowymi). Krem aktywuje wszystkie epidermalne funkcje komórek, wspierając w ten sposób naturalną równowagę skóry, nie podrażniając jej przy tym. Kojąca kombinacja składników aktywnych tworzy parasol ochronny dla rozszerzonych naczyń krwionośnych i obniża wrażliwość skórną. Krem zmniejsza stany zapalne i skłonność do ich Ocean_Repair_24h_Cream_50_mlpowstawania. Formuła oparta na wysoko aktywnej substancji LAMINARIA SACCHARINA. Jest to brunatna alga o właściwościach przeciwzapalnych i działaniu antybakteryjnym. Trwale redukuje swędzenie. Posiada też cechy, które wpływają na nadawanie skórze elastyczności.

Substancje aktywne: LAMINARIA SACCHARINA, masło Shea, PANTENOL, gliceryna, skwalen, ALANTOINA, witamina E.

Pojemność: 50 ml

Preparat spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Nie zawiera w swoim składzie parabenów, parafin, olejów mineralnych i silikonowych.

 

modelka_lipogen modelka_lipogen2