Stosowane marki – fryzjerstwo

logo_Seishin

Seishin – natura i tradycja zamknięta w nowoczesnej technologii

Firma SAKURA COSMETICS narodziła się z szacunku do prastarych tradycji japońskiej kultury, z zamiaru odkrycia sekretów równowagi i harmonii, przynoszących spokój ciału i duszy.

„SEISHIN” – źródło czystej, uzdrawiającej wody – to nazwa, która zainspirowała linię produktów i zabiegów „SAKURA COSMETICS”.

Około dziesięć stuleci temu podczas epoki Hcian (749 – 1185), kiedy kobiety zwykły nosić długie rozpuszczone włosy, ustalano nawet dni, w których zajmowano się pielęgnacją i myciem włosów w rzece Kanao w Kioto. Aż do początku zeszłego stulecia włosy myto w powszechnie znanych produktach, takich jak olejek kameliowy, olej sezamowy, olejek z wodorostów, olejek z otrębów ryżu itd. Po umyciu włosy płukano w naturalnych wyciągach roślinnych oczyszczających i wzmacniających skórę głowy oraz ułatwiających układanie włosów.

SEISHIN TO REWELACYJNE WYKORZYSTANIE TRADYCJI DZIĘKI NOWOCZESNYM TECHNOLOGIOM.

Japońskie profesjonalne produkty do włosów Seishin stosowane są przez gwiazdy Hollywood, polecane również przez polskie gwiazdy jak: Ola Chaberek, Danuta Stenka.

 

3- maxima-brown

MAXIMA to marka, która poprzez swoje uwielbienie dla pasji i piękna, z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością produkuje wyjątkowe preparaty, umożliwia kompleksowo zadbać o piękne pukle czy proste pasma swoich klientów. Tworząc nie powtarzalne, wyjątkowe pełne blasku i witalności kolory daje inspirację i wyzwala kreatywność.

 

4 -NHP

Maxima NHP to nowa formuła profesjonalnych kremów koloryzujących do włosów, z olejem arganowym i masłem kakaowym wolna od amoniaku PPD i parabenów, technologia oparta na organicznych składnikach.