Stosowane marki – kosmetyka

1-logoCBtlo-2

Crème Bar visage parfait bazuje na substancjach naturalnie występujących w skórze. W swoim składzie zawiera m.in.: trójglicerydy, skwalan, ceramidy, sodium PCA, Urea, peptydy.
Kosmeceutyk Crème Bar visage parfait nie zawiera szkodliwych składników:
• emulgatorów
• parabenów i silikonów
• alergenów
• związków konserwujących
Jest to innowacyjne połączenie bazy do konkretnego typu cery, dobranych do określonych potrzeb aktywnych składników oraz profilaktycznego programu, zawierającego wysokiej jakości produkty kosmetyczne.

 

Clarena_logo

CLARENA – marka najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków. Produkty Clareny to zarówno preparaty dla kosmetyczek, dedykowane do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, jak i kosmetyki dla klientów detalicznych przeznaczone do stosowania w domu, jako indywidualnie dobrana kuracja, przedłużająca efekty zabiegu. Linie kosmetyczne oferowane przez Clarenę spełniają wymagania każdego rodzaju skóry. Oferta podzielona jest na kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy oraz do pielęgnacji ciała. Jako ekspert w dziedzinie kosmetologii, Clarena ma w swojej ofercie także autorskie zabiegi pielęgnacyjne i upiększające oraz masaże wykonywane z zastosowaniem odpowiednich preparatów.

 logo_Neoglis

M. Mandozzi – prezes firmy odczytał rosnące potrzeby rynku kosmetyki estetycznej i w 2000 roku powołał grupę badawczą, której zadaniem było opracowanie nowej receptury opartej o biotechnologię, która spełniłaby wysokie oczekiwania klientów. Tak narodziła się marka NEOGLIS. Główną filozofią producenta jest motto: „Jesteś dla nas ważny”.

Dzięki odpowiednio skomponowanemu składowi, preparaty Neoglis wykazują działanie nie tylko pielęgnacyjne ale także lecznicze. Wnikając w głąb skóry, pomagają zwalczać różnorodne problemy począwszy od zmian trądzikowych, a skończywszy na zabiegach z serii anti-aging, czyli opóźniających procesy starzeniowe. Skład dermokosmetyków Neoglis to między innymi: kwasy AHA, AKA, BHA – szeroko stosowane w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych.

 

logo_Lipogen

Kosmeceutyki LIPOGEN produkowane przez firmę Mercatura to preparaty pielęgnacyjne do skóry o najwyższej jakości.

Koncern istnieje od 1978 roku i ma swoją siedzibę w Niemczech. Na przełomie roku 2008 / 2009 została wprowadzona na rynek innowacyjna, seria produktów zabiegowych oraz linie do pielęgnacji domowej. Preparaty te, jako kosmeceutyki mają działanie zarówno pielęgnacyjne, jaki i lecznicze. Powstały one nie tylko w niemieckich laboratoriach, ale także przy współpracy laboratoriów badawczych w Szwajcarii i USA, gdzie szczegółowo opracowywano receptury w oparciu o najnowsze odkrycia w dziedzinie dermatologii i kosmetologii. Są to, więc preparaty o farmaceutycznej jakości spełniające najwyższe wymogi.

Filozofia marki LIPOGEN opiera się na trzech podstawowych filarach:

  • Produkty, które odznaczają się bardzo dużą skutecznością dzięki wysokiej zawartości i proporcji substancji czynnych o stężeniu porównywalnym do najwyższej klasy preparatów dermatologicznych.
  • Posiada modularny, usystematyzowany system pielęgnacji, który daje możliwość doboru preparatów według indywidualnych potrzeb skóry.
  • Zapewnienia maksymalne bezpieczeństwo dzięki eliminacji szkodliwych, mogących wywołać podrażnienia, substancji konserwujących, tzn. parabenów oraz braku intensywnych środków zapachowych, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne. Preparaty LIPOGEN nie zawierają w swym składzie nie tylko parabenów, ale także olejów silikonowych i olejów mineralnych. Zapewnia to doskonałą tolerancję nawet przy skórach wrażliwych.

W naszym Salonie można kupić kremy LIPOGEN do stosowania w zaciszu domowym.

 

chiodo-3_mini

 Chiodo PRO SOFT

Chiodo Cosmetic Brand od początku swego istnienia przyjęto za cel swojego działania prowadzenie na polski rynek wyłącznie prestiżowych produktów o wysokiej jakości. W ofercie firmy znajdują się amerykańskie lakiery hybrydowe:

Chiodo PRO i Chiodo PRO SOFT

Lakiery hybrydowe CHIODO PRO SOFT łączą w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci.